Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Dmytro Tabachnyk

Дмитро Табачник вручив у Харкові ключі від сорока нових шкільних автобусів

Dmytro Tabachnyk 17%

button ElectionsMeter.com

 

Ключі від сорока нових шкільних автобусів, призначених для всіх 27-ми сільських районів області, вручив міністр освіти та науки, молоді і спорту України Дмитро Табачник, який прибув до Харкова.

Автобуси, як було сказано на церемонії, що відбулася на площі Свободи, придбані за рахунок держбюджету в рамках програми "Рівний доступ до якісної освіти", повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

"Державну цільову соціальну програму, відому як програма "Шкільний автобус", засновано у 2003 році за ініціативи на той момент прем'єр-міністра Віктора Януковича. Планувалося до 2008 року повністю закрити потреби всіх сільських шкіл у автобусах, але потім часи змінилися, і у 2008 та 2009 роках на це не виділено жодної копійки. З 2010 року програму відновлено і вона діє під особистим контролем президента України", - сказав Д.Табачник.

...

 

 

Світлана Лігостаєва,

ХАРКІВ. 21 серпня 2012 року

Читайте повний текст статті: www.ukrinform.ua

2012-08-29


tetris -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Ukraine > Политики > Dmytro Tabachnyk
 
load menu