Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Ģirts Valdis Kristovskis

Ģirts Valdis Kristovskis: 'Vienotībai' kļūt par Valda Zatler

Ģirts Valdis Kristovskis 27%

Ģirts Valdis KristovskisKā viens no trim partiju apvienības VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētājiem esmu parakstījis mūsu kopīgo aicinājumu Valsts prezidentam Valdim Zatleram kļūt par apvienības, tagad jau topošās partijas, VIENOTĪBA vadošo politiķi šā gada augustā, vai pat vēl ātrāk.

 

Uzskatu, ka tas ir labākais iespējamais risinājums pēc Valsts prezidenta izšķirīgā soļa rosināt 10.Saeimu atlaišanu, kas patiesi satricināja sastāvējušos politikas ūdeņus.

 

Valdis Zatlers ir parādījis Valsts prezidenta sūtības patieso nozīmi – būt par valsts un tautas morāli ētisko, demokrātijas, tiesiskuma un drošības vērtību sargātāju. Ar šo savu soli viņš ir licis rūpīgāk izvērtēt mūsu valsts pastāvēšanas un attīstības izredzes ilgtermiņā, ko valdības locekļiem un Saeimas deputātiem ir bijis grūtāk izdarīt, jo viņu lēmumi bieži vien ir īstermiņa uzdevumu, krīzes akūto risinājumu ierobežoti. Domāju, ka tieši to apzinoties, V.Zatlers ir izšķīries par vienīgo loģisko soli – pašam turpināt un līdzdarboties šī lielā uzdevuma, nu jau var teikt – pienākuma – izpildē –nostiprināt valsts ilgtermiņa nākotni uz godīgiem pamatiem. Pazīstot mūsu prezidentu, esmu drošs, ka viņš no šī mērķa nekad neatkāpsies!

 

Foto: AFI

 

Lasīt vairāk: DELFI (19. jūnijs 2011)


martina -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Latvia > Политики > Ģirts Valdis Kristovskis
 
load menu