Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Latvijas politisko partiju

Latvijas politiskās partijas - hameleoni.

Latvijas politisko partiju, Vienotība 11%

Izlasot Kristiāna Rozenvalda nedēļas komentāru Delfos: „Vienotība un vilšanās par jauno varu”, es arī kā Kr. Rozenvalds saku:” Es nebaidos būt nemīlēts un nepopulārs!

 

Es runāju un rakstu tā, kā to uztveru un domāju, jo esmu brīvs no partijām.

 

Runājot par ZZS partiju, no viņu izteikumiem ir skaidrs, ka šī partija var sadarboties ar visām partijām, kas ir Latvijā, tai skaitā arī ar SC partiju, kuras partijas ideoloģija ir pretstatā latviešu tautas un valsts interesēm, un bezšaubām arī ar Latvijas oligarhu partiju PLL. Ar to  pateikts un pierādīts, ka ZZS nav klasiskajā izpratnē partija ar savu ideoloģiju, bet gan viena cilvēka „kabatas” partija, par kura naudu tā tiek uzturēta, un tiek sludināti viņam pieņemami nosacījumi un prasījumi.

 

span id="result_box" lang="lv">Lasīt vairāk: Diena.lv (2010. gada 30. oktobris)


martina -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Latvia > Выборы > Latvijas politisko partiju
 
load menu