Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Latvijas Zemnieku savienība

1."Latvijas fakti": krīt ZZS, aug Zatlera popularitāte

Latvijas Zemnieku savienība 57%

"Latvijas fakti": krīt ZZS, aug Zatlera popularitātePolitisko reitingu līderis sabiedriskās domas aptaujā joprojām "Saskaņas centrs"

 

"Latvijas Faktu" jūnijā veiktā aptauja liecina, ka populārākā partija joprojām ir "Saskaņas centrs" (SC), kam seko "Vienotība" un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), trešdien vēsta aģentūra BNS.

 

Savukārt prezidentu Valdi Zatleru pozitīvi vērtē 79% aptaujāto, tas ir viens no augstākajiem politiķu reitingiem kopš atmodas laika, ziņo LNT. Par tālāko Zatlera rīcību domas dalās - 44% aptaujāto iesaka viņam dibināt savu partiju, 11,4% iestāties "Vienotībā", 5% pievienoties citai partijai, bet 19,4% pamest politiku, liecina "Latvijas Faktu" veiktā aptauja.

 

Partiju reitingi liecina, ka jūnijā par SC balsotu 18,1% aptaujāto (maijā 18,5%), par "Vienotību" 14,7% (11,7%), bet ZZS 10,5% (15,1%). Ceturtajā vietā ierindojusies Nacionālā apvienība ""Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK" ar 8,8% (5,4%) vēlētāju atbalstu.

 

Citu partiju reitingi ir krietni pieticīgāki - 2,8% aptaujāto balsotu par apvienību "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL), 1,2% par Pēdējo partiju, 1% par Tautas partiju (1,3%) un 0,8% par LPP/LC (2,5%).

 

Foto: Andrejs Strokins, F64

 

Lasīt vairāk: ir (22.jun 2011)


martina -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Latvia > Партии > Latvijas Zemnieku savienība
 
load menu