Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā

Pliners: vēlēšanas PCTVL būs smagas - partijai trūkst naudas

Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā 39%

Jakovs PlinersJa 23.jūlijā pilsoņi referendumā nobalsos par Saeimas atlaišanu, parlamenta ārkārtas vēlēšanas partijai «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» (PCTVL) būs smagas, šodien notikušajā partijas kongresā atzina tās līdzpriekšsēdētājs Jakovs Pliners.

 

«Piedalīšanās vēlēšanās būs grūta, jo PCTVL ir maz finanšu līdzekļu, un ir gaidāma arī nežēlīga konkurence,» sacīja Pliners, norādot, ka partijā bagātu cilvēku nav.

 

PCTVL aicinās bagātus cilvēkus partiju atbalstīt, jo «visiem ir redzams, ka Saeima bez PCTVL nav darboties spējīga», sacīja Pliners, piebilstot, ka priekšvēlēšanu kampaņa tiks sagatavota līdz jūlija beigām, bet paredzēts, ka ar vēlētājiem, galvenokārt, tiks runāts tieši.

 

strong>Foto: Evija Trifanova/LETA

 

Lasīt vairāk: Apollo (11. jūnijs 2011)


martina -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

 
load menu