Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Pilsoniskā savienība

Stalts ar domubiedriem izstājas no "Pilsoniskās savienības"

Pilsoniskā savienība 57%

Attēlā: Dāvis StaltsNo PS aizgājušo biedrība "Demokrātiskie patrioti" vēlēšanās iesaistīsies citā spēkā

 

Daži "Pilsoniskās savienības" (PS) biedri nodibinājuši biedrību "Demokrātiskie patrioti", kas pirms paredzamajām Saeimas ārkārtas vēlēšanām vēlas paust savus ideālus un pievienoties kādam politiskajam spēkam, vēsta aģentūra BNS.

 

Biedrības valdes priekšsēdētājs Dāvis Stalts, advokāts Jānis Bordāns un juriste Ieva Brante jau otrdien izstājas no PS, kā arī pēdējā laikā to izdarījuši vai plāno paveikt vēl vairāki šīs partijas biedri. Savukārt to cilvēku, kuri iesaistīsies biedrībā "Demokrātiskie patrioti", vārdus plānots atklāt šīs un nākamās nedēļas laikā, Stalts otrdien pavēstīja žurnālistiem.

 

Jaunās biedrības valdes priekšsēdētājs Stalts žurnālistiem norādīja, ka šī biedrība nekļūs par partiju un atsevišķi nekandidēs Saeimas vēlēšanās, bet plāno sadarboties ar kādu no politiskajiem spēkiem, vēsta aģentūra LETA. Viņš arī sacīja, ka sarunas sāktas ar nacionālo apvienību "Visu Latvijai!-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK. Sarunas varētu notikt arī ar Valsts prezidenta Valda Zatlera vadītu partiju, ja tāda tiks izveidota.

 

Foto: Kaspars Krafts, F64

 

Lasīt vairāk: ir (14.jun 2011)


martina -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Latvia > Партии > Pilsoniskā savienība
 
load menu