Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Polskie partie polityczne

Rocznica w cieniu polityki

Polskie partie polityczne, PiS 52%

button ElectionsMeter.com

Ewa Kochanowska, wdowa po rzeczniku praw obywatelskich Januszu Kochanowskim, złożyła wczoraj w warszawskim Ratuszu list otwarty do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie organizacji obchodów II rocznicy katastrofy w Smoleńsku Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczPO KATASTROFIE - Rządowa delegacja, na czele z ministrem kultury Bogdanem Zdrojewskim, uczestniczyć będzie w uroczystościach na miejscu katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. Prezydent ograniczy udział do obchodów religijnych.

 

Prezydent Bronisław Komorowski w 2. rocznicę katastrofy smoleńskiej najpierw weźmie udział w mszy świętej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, a następnie w kaplicy w Pałacu Prezydenckim.

 

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób pamięć ofiar katastrofy pod Smoleńskiem uczci premier Donald Tusk. Za to wiadomo, w jakich uroczystościach weźmie udział Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

 

Politycy deklarują, że z ich strony upamiętnienie ofiar katastrofy sprzed dwóch lat nie będzie wykorzystywane do celów partyjnych. Problem w tym, że od blisko dwóch lat nic innego nie robią.

 

Fot.: Ewa Kochanowska, wdowa po rzeczniku praw obywatelskich Januszu Kochanowskim, złożyła wczoraj w warszawskim Ratuszu list otwarty do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w spr. wie organizacji obchodów II rocznicy katastrofy w Smoleńsku (PAP/Andrzej Hrechorowic)

 

Czytaj więcej: DZIENNIK POLSKI (05.04.2012)


martina -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Poland > Выборы > Polskie partie polityczne
 
load menu