Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Reformu partija

Zatlers: RP varētu uzņemt ar Āboltiņu neapmierinātus 'Vienotības' biedrus

Reformu partija 50%

 

Reformu partijas (RP) līderis Valdis Zatlers varētu aicināt pievienoties partijai tos "Vienotības" biedrus, kurus neapmierina partijas līderes un Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas vadības stils, - šādi viņš reaģējis uz "Vienotības" līderes publiskajiem izteikumiem, ka viņas partija ir atvērta RP biedriem.

 

Āboltiņa laikrakstam "Neatkarīgā" ir izteikusies, ka oficiālas sarunas par iespējamo RP pievienošanos nav bijušas, bet, ja RP biedriem ir uzskats, ka "Vienotības" politika ir pieņemama, tad tiem ir jādomā par pievienošanos partijai.

 

"Nevajadzētu citai partijai publiski norādīt, ko darīt, un nekaunīgi vervēt sev biedrus," akcentēja Zatlers, norādot - tik pat labi varētu aicināt RP pievienoties tos "Vienotības" biedrus, "kas šaubās, kuriem nesaskan". "Viņiem nav tik viendabīga organizācija, kā tas ir nosaukumā. Ir vismaz trīs dažādas plūsmas ar ļoti atšķirīgiem uzskatiem," izteicās Zatlers.

...

 

 

07. jūnijs 2013

Lasīt vairāk: www.delfi.lv

2013-06-10


amalia -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Latvia > Партии > Reformu partija
 
load menu