Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Sabiedrība citai politikai

6.SCP rosina uz jaunu koalīciju ar SC un VL-TB/LNNK

Sabiedrība citai politikai 33%

SCP rosina uz jaunu koalīciju ar SC un VL-TB/LNNK"Vienotības" valde lems par turpmāko rīcību

 

Apvienībā "Vienotība" ietilpstošās partijas "Sabiedrība citai politikai" (SCP) priekšsēdētājs Aigars Štokenbergs rosina "Vienotībai" veidot jaunu koalīciju kopīgi ar "Saskaņas centru" un apvienību "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, bet bez Zaļo un zemnieku savienības. "Vienotības" valde par šo un citiem jautājumiem lems svētdien plkst. 19 sasauktajā paplašinātajā valdes sēdē.

 

Štokenbergs Ir.lv uzsvēra, ka "Vienotība" Zatlera pieminētajos jautājumos nav balsojusi kopā ar tā dēvētajām oligarhu partijām, bet "Saskaņas centrs", lai arī ceturtdien atturējās un faktiski atbalstīja aizliegumu kratīt deputāta Aināra Šlesera (PLL) dzīvesvietu, tomēr, pēc Štokenberga domām, "ir par matu labāks", tāpēc būtu jāveido jauna koalīcija no "Vienotības", SC un VL-TB/LNNK.

 

Foto: Andrejs Strokins, F6

nbsp;

Lasīt vairāk: ir (29.may 2011)


martina -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Latvia > Партии > Sabiedrība citai politikai
 
load menu