Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Vienotība

2.“Vienotība”: Zatlers būs sabiedrotais jebkādā kapacitātē

Vienotība 50%

“Vienotība”: Zatlers būs sabiedrotais jebkādā kapacitātēPrezidents apvienībai nesniedz atbildi par saviem turpmākajiem plāniem

 

Apvienības "Vienotība" valdes locekļi, trešdien tiekoties ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru, pārrunājuši jautājumus par valstī veicamo tuvākajā laikā, taču Zatlers neesot sniedzis atbildi uz "Vienotības" piedāvājumu kļūt par apvienības līderi, nedz arī izvirzījis kādus priekšnosacījumus tam, lai viņš pievienotos "Vienotībai", pēc tikšanās atklāja politiķi.

 

Apvienības priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (JL) un "Pilsoniskās savienības" priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis žurnālistiem pēc tikšanās uzsvēra, - lai kāds būtu Zatlera lēmums, viņš būs "Vienotības" sabiedrotais "jebkādā kapacitātē". Āboltiņa gan atzīmēja, ka nākotne ir lielām un spēcīgām partijām, līdz ar to Zatleram būtu jāizšķiras par "Vienotību". Vienlaikus Saeimas spīkere atzīmēja, ka politiķi respektē Zatlera vēlmi neatklāt savus plānus līdz prezidentūras beigām.

 

Foto: Lauris Vīksne, F64

 


Lasīt vairāk: ir ( 22.jun 2011)


martina -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Latvia > Партии > Vienotība
 
load menu