Политики и выборы, Голосуйте свободно, Участвуйте в демократии, Голосуйте за перемены, Онлайн референдум
Zaļo un Zemnieku Savienība

Zatlers: ZZS mēģina ietekmēt tiesu varu

Zaļo un Zemnieku Savienība 40%

ZZS mēģina ietekmēt tiesu varuProblēmas ar Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes profesores Sanitas Osipovas apstiprināšanu Satversmes tiesas (ST) tiesneša amatā ir Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) mēģinājums ietekmēt tiesu varu.

 

Šādu pārliecību otrdien LNT raidījumā «900 sekundes» uzsvēra Valsts prezidents Valdis Zatlers.

 

«Man liekas - tas grābeklis jau ir ar tik lieliem zobiem, ka viņam tiek kāpts virsū ik dienas,» viņš norādīja. «Šis ir ļoti slikts signāls. Tas nozīmē, ka domāšanā nekas nav mainījies,» viņš piebilda, norādot arī, ka šāda attieksme un «muļļāšanās» no politiķu puses liecina par situāciju ar visu tiesnešu iecelšanas procesu.

 

«Tas nav skaistumkonkurss,» uzsvēra Zatlers, norādot, ka atlase šajā gadījumā tomēr jāuztic profesionāļiem.

 

Savukārt patlaban vērojamās problēmas ar Osipovas apstiprināšanu, viņaprāt, uztveramas kā ZZS mēģinājumi ietekmēt tiesu varu.

 

Foto: Evija Trifanova/LETA

 

Lasīt vairāk: apollo (28. jūnijs 2011)


martina -
Пометитьno spam

ElectionsMeter не несёт ответственности за содержание аргументов. Обращайтесь пожалуйста к изображаемому пользователю или автору аргумента. Каждый аргумент и каждый текст опубликованный на ElectionsMeter должен включать оригинальное имя автора со ссылкой на первоисточник. Пользователи обязаны иметь ввиду уведомления о нарушении авторских прав. Пожалуйста, прочитайте внимательно правила пользования сайтом.

Назад на опрос: > Latvia > Партии > Zaļo un Zemnieku Savienība
 
load menu